Le Dune

Belangrijkste voorzieningen

  • 45 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    De 7-kamer Le Dune Follonica villa biedt plaats aan maximaal 4 gasten en bevindt zich op een locatie aan het strand op 2 km van bezienswaardigheden als de Kerk van San Leopoldo. Dit vakantiehuis biedt gasten draadloos internet en privéparkeren, en ligt binnen 10 minuten rijden tot het Acqua Village Follonica.

    Het strand ligt op 950 meter afstand, en het natuurreservaat van Scarlino bevindt zich binnen 4 km van deze 1-badkamer villa. Le Dune villa van 45 m² is op 2,1 km van het Magma - Museum van Gietijzerkunst van Maremma gelegen.

    De 2-slaapkamer woning biedt uitzicht op de tuin aan.

    Gasten kunnen dineren in een complete keuken, evenals een eetgedeelte, die beschikbaar zijn in deze villa. Er zijn ook een koffie/theezetapparaat, een koelkast en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Ristorante Pizzeria Ramazzotti ligt op een paar stappen verwijderd van Le Dune villa en biedt Italiaanse gerechten aan. Fietsen zijn ter plaatse te huur, terwijl u in de omgeving kunt snorkelen, duiken en vissen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 19:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer053009CAV0005,IT053009B4EMICMLR8
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Le Dune Follonica

    De 2-slaapkamer woning biedt uitzicht op de tuin aan.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Le Dune Follonica Toiletten foto Le Dune Follonica Kamer foto Le Dune Follonica Toiletten foto Le Dune Follonica Kamer foto Le Dune Follonica Toiletten foto Le Dune Follonica Bedden foto Le Dune Follonica Keuken foto Le Dune Follonica Toiletten foto Le Dune Follonica Faciliteiten foto Le Dune Follonica Buitenkant foto
    Huis "Holiday"

    Grootte: 45 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Le Dune Follonica

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Internationale Luchthaven Pisa Galileo Galilei
    109.2 km

    Bezienswaardigheden (10)

    Ganesh Garden
    1 km
    Chiesa Santa Rita
    1.1 km
    Castello di Valle
    2 km
    Marine Sports Follonica Di Lolini M. Manganelli L. Bertini A. & C
    2.4 km
    Lidl
    2.7 km
    Pinacoteca Civica Amedeo Modigliani
    2.8 km
    Promontorio Piombino
    2.9 km
    Cast Iron Gate
    3.1 km
    Chiesa di San Leopoldo
    3.1 km
    Museo delle Arti in Ghisa nella Maremma
    3.1 km

    Gastbeoordelingen van Le Dune Follonica

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in Le Dune villa?
      Ja, een complete keuken, samen met een koffie/theezetapparaat, een vriezer en een kookplaat, is beschikbaar in Le Dune villa.
    • Zijn huisdieren toegestaan in Le Dune villa?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in Le Dune villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van Le Dune villa?
      Gasten van Le Dune villa kunnen onder andere het natuurreservaat van Scarlino (4 km), het Acqua Village Follonica 3) en het Magma - Museum van Gietijzerkunst van Maremma 2) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Le Dune Follonica